reklama
 
 

Kolomý se vrátil do čela rallye Hedvábné stezky

Aktualizováno 10. 7. 2017 17:05
Martin Kolomý se s příjezdem Rallye Hedvábné stezky do Kazachstánu vrátil na čelo pořadí kamionů.

Kostanaj  - Martin Kolomý se druhým místem v dnešní třetí etapě vrátil do čela průběžného pořadí Rallye Hedvábné stezky.

Před druhým Antonem Šibalovem v Kamazu má náskok 2:40 minuty.  Třetí je Dmitrij Sotnikov a čtvrtý Ajrat Mardějev, kteří také hájí barvy ruského továrního týmu.

"Hodně rychlá etapa, konečně přestalo pršet, ale i tak to bylo hodně uklouzaný. Phoenix přímo letěl. Navigačně jsme žádnou chybu neudělali a jsem rád, že jsme v cíli. Začíná se to pěkně rozjíždět, ale chleba se bude lámat později, proto si z průběžného vedení zatím moc nedělám," uvedl Kolomý.

Nad síly pilota Tatry týmu Buggyra byl v pondělí pouze Sergej Vjazovič ve voze MAZ, celkově je Kolomý na sedmé příčce.

Další Čech na startu Aleš Loprais měl v neděli technické problémy a nedojel do cíle druhé etapy. Podle dostupných informací se mu nakonec podařilo opravit nefunkční spojku a chtěl v rallye i s penalizací pokračovat. V dnešních výsledcích však chybí a neobjevuje se ani na mezičasech. Podle zprávy Buggyry do třetí etapy nenastoupil.

Do celkového vedení rallye se etapovým triumfem na trati mezi Ufou a kazašským městem Kostanaj se vrátil Sébastien Loeb, za nímž jsou seřazeni další dva piloti Peugeotu Stéphane Peterhansel a Cyril Després.

autoři: Radek Vičík, ČTK | 10. 7. 2017 15:08

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama