Rozloučení se sezónou. Sprintrallye ve Vsetíně

Rozloučení se sezónou.  Sprintrallye ve Vsetíně
Posádka Pech - Uhel ve Vsetíně představila novou techniku na českých tratích - Mini Cooper S2000 1.6T a celkově se umístili třetí.
Tlusťák s Tomečkem poprvé usedli do Mitsubishi Lancer WRC a dojeli celkově čtvrtí.
Záběry z Mezinárodní mistrovství České republiky Ecosun Sprintrally ve Vsetíně
Foto: Matěj Skalník
Sport Sport
24. 10. 2011 15:57

Podívejte se na záběry z Mezinárodního mistrovství České republiky Ecosun Sprintrally ve Vsetíně. Takto se jezdci loučili s hlavní sezónou rallyesportu v tuzemsku. Vítězem se tu stal Pavel Valoušek jun., který po zranění z Barum Rally Zlín obsadil celkové ve sprintech prtvní místo a vybojoval tak titul.

 

Právě se děje

před 4 minutami

UEFA kvůli koronaviru zrušila kvalifikační zápas Ligy mistrů

Kvalifikační zápas fotbalové Ligy mistrů mezi severoirským Linfieldem a Dritou z Kosova se dnes v Nyonu hrát nebude. Po druhém pozitivním testu na koronavirus mezi hráči kosovského šampiona umístily švýcarské úřady tým do karantény.

UEFA na základě tohoto rozhodnutí finálový zápas kvalifikační fáze Ligy mistrů odložila. Nový termín zatím není znám, vítěz by se nicméně už za týden měl střetnout v 1. předkole s Legií Varšava.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Češi zájezdy do Řecka nestornují, zajímají se o cenu testů na covid i odběrná místa

Čeští turisté, kteří mají koupené zájezdy do Řecka, je podle cestovních kanceláří a agentur nemají zájem kvůli povinnému testování na covid-19 stornovat. Zjišťují podrobnosti o odběrných místech nebo cenách testů. Většina cestovních kanceláří zatím oficiální vyjádření ke stávající situaci nezveřejnila. Podle Asociace cestovních kanceláří ČR i Asociace českých cestovních kanceláří a agentur nemají klienti v tomto případě nárok na bezplatné zrušení pobytu. Test na covid-19 si musejí hradit na vlastní náklady. Storno poplatky se řídí jednotlivými smlouvami o zájezdu.

Například CK Čedok ale zavedla v reakci na povinné testování akci - na nově zakoupené zájezdy s odjezdem od 17. srpna poskytuje slevu na testy na koronaviru 1500 korun na osobu. Řekla to mluvčí Čedoku Eva Němečková. Lidem, kteří mají zájezd do Řecka koupený Čedok, podle ní zaslal seznam odběrných míst. Čedok podle Němečkové každý týden do Řecka vypraví zhruba 2000 klientů.

Ani klienti cestovní agentury Invia podle její mluvčí Andrey Řezníčkové nepožadují kvůli zavedení povinného testování zrušení svých zájezdů. Zajímají se o testování, mimo jiné, zda musí negativní test doložit i u dětí, řekla.

Zdroj: ČTK
Další zprávy