Přes bouře i přes kaluže. Kresta posedmé vyhrál krumlovskou rallye

Přes bouře i přes kaluže. Kresta posedmé vyhrál krumlovskou rallye
Nakonec si pro titul dojeli s náskokem více než čtyřiceti sekund před Pavlem Valouškem.
Valoušek se po prvním dnu soustředil především na udržení pozice, Kresta je v Krumlově zkrátka nad jeho síly.
Třetí místo si pak vybojoval Václav Pech.
Oficiální start krumlovské rallye v Jelení zahradě. Před deštěm se museli krýt i pořadatelé včetně primátora Dalibora Cardy, který odmával starty těm nejlepším.
Foto: Tomáš Policar
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
29. 5. 2011 12:30

Podívejte se na fotogalerii ze 39. ročníku Rallye Český Krumlov, která se na jihu Čech jela tento víkend. Jak už se pomalu stává tradicí, po dobu rychlostních zkoušek opět hustě pršelo - a opět se přitom vedlo Romanu Krestovi, který nakonec závod vyhrál před Pavlem Valouškem a Václavem Pechem. Z vítězství se v Krumlově radoval popáté v řadě a celkově posedmé.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Jaromír Nohavica chystá sérii koncertů pro ženy

Písničkář Jaromír Nohavica u příležitosti Mezinárodního dne žen chystá sérii sedmi on-line koncertů pro ženy. Všechny skladby bude hrát na přání, a to od od 8. do 14. března vždy od 19 hodin. Audiopřenos si zájemci mohou zapnout na jeho webu. "Písničkových přání přišlo opravdu hodně, a tak z původně jediného plánovaného Koncertu k Mezinárodnímu dni žen nakonec vznikl Mezinárodní týden žen," vysvětluje Nohavica. První koncert příští pondělí 8. března sestaví z 20 nejčastěji objednávaných písní. V následujících šesti večerech zazní dalších 120 skladeb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy