Australská pilotka vyměnila závody za erotické filmy, vydělává teď miliony

rav rav
1. 4. 2020 11:37
Renée Gracie byla první australskou profesionální závodníci v rámci prestižního seriálu Supercars. Ale 25letá kráska nakonec vyměnila volant za úplně jinou práci, živí se jako herečka ve filmech pro dospělé.
View this post on Instagram

Merry Easter 🐣

A post shared by RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie) on

25letá kráska Renée Gracie se v rodné Austrálii proslavila jako závodnice, nyní ji zná celý svět. Ne ovšem jako pilotku, nýbrž coby pornoherečku…

 

Právě se děje

před 39 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy