Rallyová sezona začala vítězstvím rudého krocana. Suverén Kopecký nedal soupeřům šanci

Jan Kopecký proměnil 76. start ve "velkém" domácím šampionátu v 39. vítězství.
Tovární jezdec Škody si na soutěži s centrem ve Valašském Meziříčí připsal osmnáctý triumf na domácích tratích v řadě...
...a  podle očekávání suverénně vykročil za čtvrtým titulem za sebou.
Druhé místo obsadil Václav Pech, kterému pomohla chyba Nora Oleho Christiana Veibyho v poslední rychlostní zkoušce.
Kopecký vykročil za čtvrtou výhrou na Valašské rallye již v sobotu, kdy opanoval všech šest rychlostních zkoušek a nejrychlejší byl i na nedělních sedmi měřených testech.
Foto: Jan Kopecký via Instagram
Sport Sport
28. 3. 2018 15:31
Prohlédněte si fotografie z Valašské rallye, kterou o víkendu začal domácí šampionát v automobilových soutěžích.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Americký Senát schválil nominaci Barrettové do nejvyššího soudu

Americký Senát hlasy republikánské většiny schválil nominaci Amy Coneyové Barrettové do funkce soudkyně nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura Reuters. Je to týden před prezidentskými volbami velký úspěch prezidenta Donalda Trumpa, který ji nominoval. Jeho kandidátka posílí konzervativní většinu v devítičlenném tribunálu v poměru šesti ku třem.

Senátoři hlasovali v pondělí pozdě večer téměř výhradně podle stranické příslušnosti. Pro Coneyovou Barrettovou se jich vyslovilo 52, proti její nominaci bylo 48 členů horní komory amerického Kongresu. Proti hlasovala jediná republikánská zástupkyně - senátorka za stát Maine Susan Collinsová, která už dříve uvedla, že nemá nic proti kvalifikaci navržené kandidátky, ale nemyslí si, že je vhodné hlasovat o jejím schválení před volbami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy