Turecký med favoritům zhořkl. Nakonec se smál "elf" z Walesu

Turecký med favoritům zhořkl. Nakonec se smál "elf" z Walesu
Gus Greensmith sice během testovacího shakedownu "zahodil" svůj Ford do křoví, přesto dokázal dokončil Tureckou rallye v nejlepším výsledku kariéry. Brit obsadil konečné páté místo.
Elfyn Evans v Toyotě slaví vítězství v Turecké rallye, byl to jeho třetí triumf ve světovém šampionátu.
Ott Tänak v Hyundai našel poté, co mu hned první den prasklo řízení, světlo v tunelu aspoň díky čtyřem bodů získaným v závěrečné Power stage. I tak se ale Estoncovy šance na obhajobu titulu hodně ztenčily.
I když se vzhledem k celosvětovým anticovidovým opatřením postavilo na start Turecké rallye jen 24 posádek, pátá soutěž letošní zkrácené sezony pořádně zahýbala bojem o titul.
Foto: Mahmut Cinci / Red Bull Content Pool
rav Red Bull Content Pool, rav
23. 9. 2020 19:05
Prohlédněte si fotografie z Turecké rallye, která výrazně zamíchala pořadím světového šampionátu v automobilových soutěžích.
 

Právě se děje

před 45 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

U Olšan u Prostějova se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. Pilot na místě zemřel, řekl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek. O tom, že by byl v letadle ještě někdo jiný, nemluvil.

Okolnosti havárie se vyšetřují. Nehoda se stala před 10:30. Na místě zasahují také hasiči, potvrdila jejich mluvčí Lucie Balážová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy