To byla Rallye Šumava: Landa pózující i jedoucí, suverénní Kopecký i expilot formule 1

I když Daniel Landa obsadil v Rallye Šumava Klatovy až 34. místo, co se mediální pozornosti týče, patřil mezi největší hvězdy servisní zóny v Janovicích nad Úhlavou.
Úplně nespokojený nemusel být ani sám Landa,...
... protože na rozdíl od první soutěže domácího šampionátu svoji Škodu Fabia R5 nerozbil.
Další zajímavou postavou na startovní listině byl Eric Comas. Francouz, jenž startoval v 59 Grand Prix formule 1 a v roce 1992 mu po havárii zachránil život Ayrton Senna, nyní závodí s legendární Lancií Stratos HF. V souběžně konané Historic Vltava Rallye mu patřila příčka nejvyšší.
Pro vítězství si v "hlavní" rallye dojel Jan Kopecký, který na Šumavě získal třetí výhru za sebou a celkově čtvrtý triumf v kariéře.
Sport Sport, Jiří Šimeček
Aktualizováno 24. 4. 2017 18:48
Prohlédněte si fotografie z 52. ročníku Rallye Šumava Klatovy, kterým pokračoval TrueCam MČR v automobilových soutěžích.