Rallye Český Krumlov: Krásné dívky, pilní mechanici a rychlá auta

Půvabné krásky rámovaly 45. ročník populární Rallye Český Krumlov.
... a mechanici mají aspoň chvíli volno.
A ten oddech je skutečně zasloužený, protože během pouhých dvou dní museli připravit auta na 171,02 "ostrých" kilometrů rychlostních zkoušek.
Nejdelší byly 22,9 km dlouhé Malonty, které se jako všechny "erzety" jely během Rallye Český Krumlov dvakrát.
Není se čemu divit, že při takové zátěži dostávaly soutěžní speciály pořádně zabrat.
Foto: Jiří Šimeček
Sport Jiří Šimeček, Sport
21. 5. 2017 16:11
Prohlédněte si fotografie z Rallye Český Krumlov, jíž na jihu Čech pokračoval domácí šampionát v automobilových soutěžích.
 

Právě se děje

před 3 minutami

Slovenská policie obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s firmou KTAG

Slovenská policie podle listu Sme obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s jeho rodinnou firmou KTAG. Kiska stíhání označil za politickou kampaň.

Zdroj: ČTK
před 30 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy