Video: Rallyoví skokani útočili ve Švédsku na rekord. 41 metrů do dálky bylo ale málo

rav rav
19. 2. 2019 6:42
Slavný horizont Colin's Crest je ozdobou Švédské rallye. Letos na něm letěl nejdál Kris Meeke, jehož Toyota přistála na metě 41 metrů. Ale ani takový skok není historickým maximem.
Kris Meeke skočil na Colin' Crest v rámci Švédské rallye 41 metrů.
Kris Meeke skočil na Colin' Crest v rámci Švédské rallye 41 metrů. | Video: Youtube.com

Colin's Crest, skok pojmenovaný po legendárním Colinu McRaemu, také letos přinesl na Švédské rallye hodně adrenalinu. K radosti velkého davu fanoušků se znovu létalo daleko. Nejdelší skok si připsal Kris Meeke v Citroënu. Brit letěl celých 41 metrů. Ovšem rekordní výkon to nebyl, dokonce poslední čtyři roky létali piloti ještě dále.

 

Právě se děje

před 57 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy