FOTO Václav Pech nemá pech. Vyhrál i v Krumlově

I když se rallye jede v otevřené krajině, občas pořadatelé jezdcům postaví do cesty nějaké překážky. A záleží už jen na jejich umu a schopnostech, jak se s nimi vypořádají.
V Rallye Český Krumlov se to nejlépe povedlo Václavu Pechovi s vozem Mini John Cooper Works S2000,který tak vyhrál druhý podnik mezinárodního mistrovství ČR za sebou.
Automobilové soutěže patří mezi nejoblíbenější motoristické disciplíny u nás, všechny rychlostní zkoušky domácích rallye jsou obsypány diváky.
Nejen piloti a navigátoři jsou důležitou součástí rallye. Taková soutěž by se nikdy nemohla konat bez pomoci místních dobrovolných hasičů....
...nebo armády dobrovolných pořadatelů.
Foto: i-motorsport.cz/Lukáš Chum
Sport i-motorsport.cz/Lukáš Chum, Sport
28. 5. 2013 14:13
Podívejte se na fotogalerii z víkendové Rallye Český Krumlov, kterou opanoval Václav Pech.

Český Krumlov - Podívejte se na fotogalerii z víkendové Rallye Český Krumlov, kterou opakoval Václav Pech před Romanem Krestou. Za poskytnutí fotografií děkujeme stránkám www.i-motorsport.cz.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy