Zakousnutí do volantu. Hvězdy čtyř kol bojovaly v Rijádu o titul šampiona šampionů

Tradice Race of Champions je stará už 30 let a pro závodníky je to prestižní akce.
Jako obhájce přiletěl do Saúdské Arábie Juan Pablo Montoya, jeden ze zástupců zámořské formule IndyCar.
Zkušený Brazilec Helio Castroneves, trojnásobný vítěz Indy 500, dorazil zjevně v bojovné náladě.
Ale nejvíc se nakonec smál britský expilot F1 David Coulthard, který v sobotním  finále porazil šampiona rallye i rallyekrosu Pettera Solberga.
Už o den dříve se jela soutěž národů. V ní poosmé z posledních deseti let a potřetí za sebou vyhráli Němci. Zatímco loni soutěž dvoučlenných družstev vyhrál sám Sebastian Vettel (Pascal Wehrlein se mu zranil), letos se o německý triumf postarali pilot sportovních vozů René Rast a Timo Bernhard.
Radek Vičík Race Of Champions, Radek Vičík
5. 2. 2018 13:02
Prohlédněte si fotografie z tradičního setkání nejlepších automobilových závodníků, které letos hostila Saúdská Arábie.