Karnevalu hvězd na Barbadosu kraloval "důchodce" Coulthard

Prohlédněte si galerii z tradičního setkání motoristických hvězd Race of Champions, které se letos přestěhovalo na slunný Barbados.
Britům se vůbec v jejich bývalé kolonii dařilo. Susie Wolffová se spolu s Coulthardem probojovala až do finále Poháru národů, ...
... tam si ale pár Skotů závodící pod britskou vlajkou vylámal zuby na "starých psech" z týmu Nordic. Soutěž národních dvojic totiž opanovali Nor Petter Solberg a Dán Tom Kristensen.
Z finálového kvarteta jen půvabná testovačka Williamsu Susie Wolffová nemá na krku čtyři křížky.
Letošní evropský šampion Formule 3 Esteban Ocon dokázal, že Audi R8 LMS nepotřebuje jen asfalt. Jeho životním prostorem je také vzduch.
Foto: Race Of Champions
Radek Vičík Radek Vičík
15. 12. 2014 10:22
Prohlédněte si galerii z tradičního setkání motoristických hvězd Race of Champions, které se letos přestěhovalo na slunný Barbados.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hlavní líčení v brněnské korupční kauze Stoka bude pokračovat až příští rok

Krajský soud v Brně bude v hlavním líčení sledovaného případu obžaloby z korupce na radnici Brno-střed, takzvané kauze Stoka, pokračovat v roce 2021. Listopadové i prosincové termíny soud odvolal. Vyplývá to z justiční databáze.

V kauze je obžalováno 11 lidí a dvě firmy včetně někdejšího politika za hnutí ANO Jiřího Švachuly. Právě ten byl podle státního zastupitelství hlavou skupiny, která ovlivnila desítky zakázek správy nemovitostí městské části Brno-střed a 27 zakázek v městské části Brno-střed, kdy výše úplatků podle státního zástupce dosáhla až 47 milionů korun. Švachula vinu popřel.

Hlavní líčení začalo 21. září, pokračovalo další dva jednací dny, následující dva jednací dny byly 6. a 7. října. Soud během těchto pěti dní vyslechl obžalované. Na listopad a prosinec bylo původně nařízeno ještě dalších zhruba 15 jednacích dní, soud je ale všechny postupně odvolal. První nezrušený termín je nyní vypsán na 5. ledna, jde o třídenní blok, poslední termín je zatím 18. března.

Zdroj: ČTK
Další zprávy