Sexbomba Pamela má závodní stáj. Platí Liuzziho i syna Laudy

Radek Vičík Radek Vičík
13. 8. 2013 12:05
Hollywoodská hvězda Pamela Andersonovájde ve šlépějích Paris Hiltonové a také její jméno se objeví v názvu závodní stáje.
Pamelu Andersonovou uchvátil svět rychlých kol.
Pamelu Andersonovou uchvátil svět rychlých kol. | Foto: Reuters

Praha - Hollywoodská hvězda Pamela Andersonová jde ve šlépějích Paris Hiltonové a také její jméno se objeví v názvu závodní stáje.

Zatímco dědička hotelového impéria měla před dvěma lety svůj vlastní tým v mistrovství světa silničních motocyklů, kanadská hvězda seriálu Pobřežní hlídka se spojila se skomírajícím týmem Racealliance.

Premiéra už na Slovensku

Ten díky její štědré podpoře nastoupí ve zbývajících třech závodech šampionátu sportovních vozů FIA GT Series (nástupce zkrachovalého mistrovství světa FIA GT1), počínaje už tímto víkendem na Slovakiaringu.

Tým, který se nyní jmenuje Racealliance by Pamela Anderson, se přestěhoval z Rakouska do Německa a na start postaví vůz Ferrari 458 Italia. Pilotovat ho budou expilot formule 1 Vitantonio Liuzzi z Itálie a syn rakouské legendy Nikiho Laudy Matthias.

Smělé plány do budoucnosti

Sportovní vozy mají být pouze odrazovým můstkem k mnohem sledovanějšímu závodění. Andersonová totiž nemíří nijak při zemi, cílem je účast v bohatě dotované zámořské sérii NASCAR.

"Plánem na příští rok je obsadit celý seriál FIA GT Series a čtyřiadvacetihodinovku na Nürburgringu. Pak se budeme dívat po NASCAR," řekl mluvčí týmu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

U Tábora objevili veterináři ohnisko ptačí chřipky v malochovu drůbeže

Na Táborsku se potvrdilo první ohnisko ptačí chřipky v malochovu drůbeže. V chovu v obci Dlouhá Lhota bylo asi 30 ptáků, polovina během dvou dnů uhynula. Nákazu do chovu nejspíš zavlekly divoké kachny z blízkého rybníka, řekl v pátek mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček.

Veterináři u uhynulé drůbeže potvrdili subtyp choroby H5N8, stejně jako u čtvrtečního případu uhynulých divokých labutí na Písecku.

Zbytek drůbeže v chovu bude utracen, veterináři vytyčí kolem chovu tříkilometrové a desetikilometrové pásmo, kde zavedou mimořádná opatření, například ohledně přepravy drůbeže. Viry ptačí chřipky jsou běžné u volně žijících ptáků a přenášejí se zejména trusem, který kontaminuje vodu nebo krmivo chovaných ptáků. Subtyp H5N8 je nebezpečný pro ptáky, lidem neublíží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy