Obrazem: Rossi znovu kraluje. Vyhrál i v Sachsenringu

Obrazem: Rossi znovu kraluje. Vyhrál i v Sachsenringu
Australan Casey Stoner
Organizátoři se chystají vyčistit trať
Valentino Rossi kontroluje stav svého motocyklu
Jorge Lorenzo vyjíždí na trať
Foto: Sport
Sport Sport
19. 7. 2009 16:46

Sachsenring - Italský fenomenální jezdec Valentino Rossi vyhrál nedělní závod Moto GP v německém Sachsenringu a znovu tak zvýšil svůj náskok v tabulce průběžného šampionátu. Obhájce loňského prvenství dojel do cíle před stájovým kolegou Jorge Lorenzem a Danim Pedrosou.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 24 minutami

Londýnská policie vyšetřuje sérii večírků v rezidenci Borise Johnsona

Londýnská policie oznámila, že vyšetřuje řadu večírků, které se konaly v rezidenci a kanceláři premiéra Borise Johnsona v době protiepidemických uzávěr.

Zdroj: ČTK
před 26 minutami

České firmy obchody na Ukrajině neutlumují, na místě je ale obezřetnost

České firmy podle státní agentury CzechTrade zatím své obchody na Ukrajině z důvodu tamní krize neutlumují. Situace na trhu je stále standardní, agentura nemá žádné informace, že by byly zrušené nebo zpožděné dodávky do země. Na místě je ovšem zvýšená obezřetnost. Firmy by měly objednávky dodávat až po obdržení platby a při uzavírání nových smluv by měly s právníky detailně probrat body týkající se mimořádných okolností. Uvedla to ředitelka zahraniční kanceláře CzechTrade na Ukrajině Oksana Antonenko. 

Rusko rozmístilo u svých hranic s Ukrajinou a také v Bělorusku desetitisíce vojáků. Kyjev i některé západní země tvrdí, že se Moskva připravuje na možnou invazi na Ukrajinu a že chystá provokace, které by měly podobnou operaci zdůvodnit. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy