Seznamte se: Toto jsou Hansenovi. Rallyekrosová rodina, která si brousí zuby na dvacátý titul

Rodinný klan Hansenů v akci. Ttitulů mají víc než všichni jejich soupeři v MS v rallyekrosu dohromady.
25letý Timmy Hansen je starší, ale na titul ještě čeká. Předloni byl blízko tomu světovému, ovšem porazil ho legendární Petter Solberg.
To o šest let mladší Kevin Hansen je už trojnásobným mistrem Evropy a v 17 letech a 6 měsících se v závěrečném podniku sezony 2015 stal nejmladším pilotem zatím mladé historie světového šampionátu v rallyekrosu.
Oba bratři se letos sešli nejen v jednom týmu (že od začátku kariéry jezdí pod hlavičkou Teamu Peugeot-Hansen, je snad jasné), ale i v jednom šampionátu. A to hned v tom světovém.
Tam totiž Hansenova stáj patří mezi ty nejprominentnější. V hodnocení týmů nikdy nebyla horší než třetí a předloni stájové soutěžení vyhrála.
Foto: Jindřich Lasík
Radek Vičík Jindřich Lasík, Radek Vičík
31. 5. 2017 22:20
Podívejte se spolu s námi do zákulisí světového šampionátu v rallyekrosu, v němž už druhou generaci sbírá úspěchy švédský klan Hansenů.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 25 minutami

Policie na Mělnicku nalezla tělo čtyřměsíčního chlapce, po kterém pátrala

Policie v sobotu nalezla tělo hledaného čtyřměsíčního chlapce, po kterém od pátečního večera pátrala v Hoříně na Mělnicku. Před 17:00 ukončila pátrání, byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí. Policie nyní prověřuje výpovědi dvou lidí, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," řekla Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy