Česká senzace: Plochodrážník Milík vybojoval historický úspěch. Prohlédněte si fotky plné adrenalinu

Václav Milík se jako první Čech po 14 letech umístil na pódiu Grand Prix. Podívejte se na nejkrásnější fotky dramatického víkendu na Markétě.
Plochodrážník Václav Milík skončil v domácí Grand Prix třetí, když se jako první český jezdec dostal na oválu břevnovského stadionu Markéta do finále
"Když jsem se dostal do finále, tak jsem si říkal, že už to musí vyjít na bednu," řekl Milík novinářům.
Dosavadním historickým maximem od roku 1997, kdy Praha stabilně figuruje v kalendáři seriálu mistrovství světa, byla pátá příčka Antonína Kaspera v roce 1999. Vyhrál Jason Doyle.
Čtyřiadvacetiletý Milík předváděl po celý večer vynikající výkony. Před vyprodaným hledištěm vyhrál dvě z pěti rozjížděk a již před poslední z nich měl zajištěný postup mezi nejlepší osmičku
ČTK Jiří Šimeček, susa, ČTK
11. 6. 2017 12:22
Fantastický, úchvatný, skvělý. Václav Milík zažil má za sebou nejlepší víkend kariéry a nejlepší výsledek českého jezdce domácí Grand Prix v historii. Na ploché dráze Na Markétě obsadil třetí místo. Na dramatické závody a českou senzaci si podívejte objektivem fotoreportéra Aktuálně.cz. Tohle jsou nejkrásnější obrázky adrenalinového víkendu v Praze.