Létající motorky, emoce i drsný asfalt. To byla brněnská show pro prázdné tribuny

Létající motorky, emoce i drsný asfalt. To byla brněnská show pro prázdné tribuny
O pády nebylo na Masarykově okruhu nouze. Takhle v kvalifikaci válel sudy lídr MotoGP Fabio Quartararo.
Na stupních vítězů ale všichni závodníci na bolest rychle zapomenou. Enea Bastianini vyhrál druhý závod Moto2 po sobě a vyšvihl se do čela šampionátu.
Kvůli koronaviru v Brně chybělo to, co dělá zdejší závod výjimečným - fandění zaplněných tribun. Prázdné divácké svahy vypadaly podivně.
Kolem trati byli aspoň traťoví komisaři a s nimi tradiční vlajkosláva po jednotlivých závodech. O průběh Grand Prix se dohromady staralo na dvě tisícovky lidí.
Foto: Reuters
Reuters rav Reuters, Gold & Goose/Red Bull Content Pool, Pramac Racing, rav
10. 8. 2020 15:35
Prohlédněte si fotografie z víkendové Grand Prix České republiky silničních motocyklů, kterou hostil Masarykův okruh v Brně.
 

Právě se děje

před 16 minutami

Satoranského bude v Chicagu trénovat Donovan

Novým trenérem jediného českého basketbalisty v NBA Tomáše Satoranského bude Billy Donovan. U týmu Chicaga nahradil Jima Boylena, kterého vedení Bulls po nepříliš vydařené sezoně v srpnu odvolalo.

Pětapadesátiletý Donovan působil v uplynulých pěti letech v Oklahomě a s Thunder dokázal pokaždé postoupit do play off. V klubu měl pětiletou smlouvu, která vypršela.

"Úspěchy, které sbíral během své trenérské kariéry, ho staví na jinou úroveň. Jeho schopnost pomoci hráčům naplnit jejich potenciál, individuálně i kolektivně, k našemu týmu dobře pasuje. Jako hráč i jako trenér vítězil všude, kam ho jeho kariéra zavedla, a my doufáme, že to bude pokračovat i tady v Chicagu," uvedl viceprezident klubu pro basketbalové záležitosti Arturas Karnišovas.

Chicago si v této sezoně, kterou v březnu přerušila pandemie koronaviru, připsalo 22 vítězství a 43 porážek a bylo jedenácté ve Východní konferenci. Do dohrávky ročníku v Orlandu pro 22 týmů tak nepostoupilo. V play off Bulls chyběli počtvrté z posledních pěti ročníků.

Další zprávy