Hlavou dolů a motorkou bokem. Tak Filip Podmol na Kavčáku piluje skoky na Gladiátory

Hlavou dolů a motorkou bokem. Tak Filip Podmol na Kavčáku piluje skoky na Gladiátory
Při neúčasti zraněného bratr Libora, který bude v sobotu v O2 areně působit jako spíkr, je Filip Podmol největší českou nadějí.
23letý závodník tak usilovně piluje své skoky. Snímky v této galerii jsou z tréninku v areálu Kavčák u Benešova, kde byl redaktor deníku Aktuálně.cz exkluzivním hostem.
Protože závody přinášejí velký tlak a emoce, má Filip Podmol na kapotě své Yamahy "playlist" skoků, aby na žádný nezapomněl.
Pro české fanoušky má Filip Podmol v záloze speciální trik, který podle něj v chystaném provedení ještě nikdo nikdy nepředvedl.
Foto: Radek Vičík
Radek Vičík Radek Vičík
28. 10. 2019 18:06
Podívejte se, jak freestyle motokrosař Filip Podmol trénuje na sobotní show FMX Gladiator Games.
 

Právě se děje

před 6 minutami

Kosovo uznává méně než 100 ze 193 států OSN, uznání stáhla Ghana

Uznání Kosova už stáhlo 16 zemí, a nezávislost této bývalé jihosrbské provincie tak nyní podporuje méně než 100 ze 193 členských států OSN. O víkendu přišla do Bělehradu příslušná nóta z Ghany, informovala agentura Tanjug.

Srbsko tím zaznamenalo další úspěch ve svém diplomatickém úsilí přesvědčovat země, které uznaly nezávislost Kosova, aby od tohoto svého rozhodnutí ustoupily. Priština to ostře kritizuje a loni kvůli snaze Srbska o její diplomatické blokování zavedla stoprocentní cla na dovoz srbského zboží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy