Hlavou dolů a motorkou bokem. Tak Filip Podmol na Kavčáku piluje skoky na Gladiátory

Hlavou dolů a motorkou bokem. Tak Filip Podmol na Kavčáku piluje skoky na Gladiátory
Při neúčasti zraněného bratr Libora, který bude v sobotu v O2 areně působit jako spíkr, je Filip Podmol největší českou nadějí.
23letý závodník tak usilovně piluje své skoky. Snímky v této galerii jsou z tréninku v areálu Kavčák u Benešova, kde byl redaktor deníku Aktuálně.cz exkluzivním hostem.
Protože závody přinášejí velký tlak a emoce, má Filip Podmol na kapotě své Yamahy "playlist" skoků, aby na žádný nezapomněl.
Pro české fanoušky má Filip Podmol v záloze speciální trik, který podle něj v chystaném provedení ještě nikdo nikdy nepředvedl.
Foto: Radek Vičík
Radek Vičík Radek Vičík
28. 10. 2019 18:06
Podívejte se, jak freestyle motokrosař Filip Podmol trénuje na sobotní show FMX Gladiator Games.
 

Právě se děje

před 52 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy