Hlavou dolů a motorkou bokem. Tak Filip Podmol na Kavčáku piluje skoky na Gladiátory

Hlavou dolů a motorkou bokem. Tak Filip Podmol na Kavčáku piluje skoky na Gladiátory
Při neúčasti zraněného bratr Libora, který bude v sobotu v O2 areně působit jako spíkr, je Filip Podmol největší českou nadějí.
23letý závodník tak usilovně piluje své skoky. Snímky v této galerii jsou z tréninku v areálu Kavčák u Benešova, kde byl redaktor deníku Aktuálně.cz exkluzivním hostem.
Protože závody přinášejí velký tlak a emoce, má Filip Podmol na kapotě své Yamahy "playlist" skoků, aby na žádný nezapomněl.
Pro české fanoušky má Filip Podmol v záloze speciální trik, který podle něj v chystaném provedení ještě nikdo nikdy nepředvedl.
Foto: Radek Vičík
Radek Vičík Radek Vičík
28. 10. 2019 18:06
Podívejte se, jak freestyle motokrosař Filip Podmol trénuje na sobotní show FMX Gladiator Games.
 

Právě se děje

před 7 minutami

V bavorských Alpách našli záchranáři mrtvého Čecha

Pátrací oddíly horské služby, policie a hasičů našly dnes dopoledne v bavorských Alpách v okrese Garmisch-Partenkirchen mrtvého 51letého českého horolezce, který byl od neděle nezvěstný. Informovala o tom dnes podle agentury DPA policie. Tělo záchranáři našli mezi vrcholy Klammspitze a Brunnenkopf v nadmořské výšce 1550 metrů.

Policie dostala v noci z neděle na pondělí hlášení, že se český horolezec nevrátil z túry. Na pátrání se kvůli komplikovanému terénu kromě horských záchranářů podílel i hasičský dron a dva policejní vrtulníky. Dohromady se do pátrání zapojilo 23 mužů.

Policie zatím neví, jak horolezec zahynul, a nyní případ vyšetřuje. Muž nebyl k zastižení na telefonu od nedělních 15:45. Svůj osobní automobil nechal zaparkovaný v lokalitě Sägertal.

Další zprávy