Dotlačily by krásné hostesky tahač až na rošt? Takhle to chodí na Slovakia Ringu

Cesta závodního tahače na startovní rošt, kde je obklopen krásnými dívkami, to není jen tak.
Ale pak to vypadá půvabně, když se linie závodního stroje snoubí s křivkami půvabných dívek. Ať už v týmových barvách...
... nebo v oblečcích promotéra evropského šampionátu tahačů na okruzích.
Ale abychom úplně neodbočili od původního tématu. Cesta kamionů začíná v týmových boxech, které jsou kvůli velikosti vozů vždy v zázemí okruhu. Do těch klasických garáží u boxové uličky byste prostě Buggyru, MAN nebo Iveco "nenacpali".
Naštěstí jsou závody ME krátké, takže se žádné opravy obvykle nevyplatí. Proto je v boxech plno jen při tréninku a hlavně v dvoudílné kvalifikaci.
Foto: Buggyra
Radek Vičík Radek Vičík
17. 7. 2017 13:01
Podívejte se do zákulisí světa závodních okruhových tahačů tak, jak do něj bylo možné zvláštnímu zpravodaji Aktuálně.cz nahlédnout o víkendu na Slovakia Ringu.
 

Právě se děje

před 30 minutami

Nové byty v Praze do konce června zdražily meziročně o 9,4 procenta, ukázala analýza

Prodejní ceny nových bytů v Praze na konci června meziročně vzrostly v průměru o 9,4 procenta na 118 480 korun za metr čtvereční. Proti prvnímu čtvrtletí stouply ceny o 5,6 procenta. Vyplývá to z aktuální analýzy developerských firem Trigema, Skanska Reality a Central Group. Růst cen podle nich zrychlil kvůli převisu poptávky nad nabídkou, odrážejí se v něm i zvyšující se ceny stavebních materiálů.

"Prodeje jsou na rekordní úrovni již devět měsíců v řadě. Poptávku ženou stále velmi dostupné hypotéky a také obava ze znehodnocení úspor vlivem inflace. Na byty se dokonce tvoří pořadníky a nové projekty se z velké části vyprodají prakticky hned po uvedení na trh," uvedl zakladatel a šéf společnosti Central Group Dušan Kunovský.

Z analýzy vyplývá, že během druhého čtvrtletí letošního roku se v metropoli prodalo rekordních 2650 nových bytů, počet nabízených jednotek se naopak snížil na 3350. Za celé pololetí se podle firem v Praze prodalo 4750 nových bytů, meziročně téměř dvojnásobek. Největší zájem lidé při koupi projevili o dispozice 2+kk, druhou prodejně nejsilnější pozici obsadily třípokojové byty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy