Řehole grid girls i "mravenečci" z Buggyry. To byly tahače na Hungaroringu

Šest týdnů před Velkou cenou Maďarska formule 1 patřil uplynulý víkend Hungaroring o něco větším závodním strojům. Jezdci Buggyry na něm změřili síly se soupeři v evropském šampionátu tahačů.
Dívky v pedoku měly ty výhody, že se mohly aspoň na chvíli schovat do stínu.
Šéf vývoje Buggyry Robin Dolejš spíš než stín vyhlížel konec trablů s elektronikou. Ta totiž Roudnické trápila celý víkend.
Adam Lacko s novým speciálem VK50 získal nakonec jen devět bodů. Nejlepším výsledkem byla šestá pozice v nedělním hlavním závodě.
V boxech to vypadalo na první pohled na siestu,...
Foto: Buggyra
Radek Vičík Radek Vičík, Buggyra
24. 6. 2019 21:20
Podívejte se s námi na nejhezčí snímky ze závodů ME tahačů na okruzích Hungaroringu a nahlédněte také za oponu vývoje nového závodního speciálu týmu Buggyra.
 

Právě se děje

před 28 minutami

Tipsarevič v posledním zápase kariéry odvrátil devět mečbolů

Srbský tenista Janko Tipsarevič bojoval ve čtvrtfinále ve Stockholmu o prodloužení kariéry přes tři hodiny a odvrátil devět mečbolů, nakonec ale Japonci Juičimu Sugitovi podlehl 2:6, 6:4 a 6:7. Pětatřicetiletý bělehradský rodák už dříve ohlásil, že turnaj ve švédské metropoli bude jeho posledním představením na ATP Tour.

"Kdybych si měl vybrat způsob, jak ukončit kariéru, bylo by to takhle - nechat na kurtu všechno. Tento okamžik si budu pamatovat do konce života," uvedl Tipsarevič po zápase, který oba tenisté končili v křečích.

Bývalý osmý hráč světového žebříčku odvrátil devět mečbolů v závěru třetího setu a vynutil si tie-break, v němž dokonce vedl 2:0. Sugita ale pěti body vývoj zkrácené hry otočil a vypracoval si desátý mečbol na 6:4, při němž Tipsarevič poslal bekhend za základní čáru.

Srbský tenista hrající v ochranných sportovních brýlích získal během kariéry čtyři tituly na ATP Tour a na dalších sedmi turnajích postoupil do finále. Dvakrát startoval na Turnaji mistrů a v roce 2010 byl členem vítězného srbského družstva v Davis Cupu.

Další zprávy