reklama
 
 

Legendární Max Biaggi čelí v Itálii obvinění z daňových úniků

7. 10. 2015 17:27
Bývalý motocyklový jezdec Max Biaggi stane v Itálii před soudem kvůli podezření z daňových úniků. Někdejší mistr světa údajně v minulosti nahlásil falešné bydliště v Monte Carlu, aby se vyhnul zaplacení téměř 18 milionů eur. Legendární Biaggi tvrdí, že je nevinen.

Řím - Bývalý motocyklový jezdec Max Biaggi stane v Itálii před soudem kvůli podezření z daňových úniků. Někdejší mistr světa údajně v minulosti nahlásil falešné bydliště v Monte Carlu, aby se vyhnul zaplacení téměř 18 milionů eur. Proces by měl podle italských médií začít příští rok v září.

Biaggi, jenž byl už v roce 2013 zbaven díky amnestii obvinění z daňových úniků v jiném případu, i tentokrát tvrdí, že je nevinen.

"Je to aféra, která se táhne už léta a divím se jen tomu, že se zase vynořila. Týká se to mého bydliště v Monte Carlu, kde od roku 1992 opravdu žiju a kde se narodily mé děti," prohlásil čtyřiačtyřicetiletý bývalý závodník, jenž v 90. letech získal čtyři tituly mistra světa v kubatuře do 250 ccm za sebou. V roce 2010 a 2012 triumfoval i v šampionátu superbiků.

autoři: ČTK, Sport | 7. 10. 2015 17:27

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama