Ve světovém finále nadupaných krasavců s býkem ve znaku se český tým neztratil

Ve světovém finále nadupaných krasavců s býkem ve znaku se český tým neztratil
Zatímco v pátek se bojovalo o titulu ve třech regionálních šampionátech, v sobotu byl na programu boj o světovou korunu.
Podobně jako třeba na Slovakia Ringu, se závodní vozy řítily také podél vodní hladiny.
"Circuito de Jerez-Ángel Nieto, Jerez de la Frontera" je trať s velkou tradicí. Mezi lety 1986 až 1997 okruh hostil celkem sedm Velkých cen formule 1. Dodnes je pevnou součástí kalendáře MS silničních motocyklů.
V pátek měl v "evropském" finále tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra ve hře dvě posádky.
Foto: Buggyra
rav Buggyra, Lamborghini Media Centre, rav
29. 10. 2019 20:00
Pohárový seriál atraktivních vozů Lamborghini Super Trofeo vyvrcholil ve španělském Jerezu světovým finále. Body v něm sbírala i brněnská stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra.
 

Právě se děje

před 38 minutami

Společný tenisový turnaj v Madridu byl kvůli obavám z viru zrušen

Tenisový turnaj mužů a žen v Madridu se po přesunutí z původního květnového termínu neuskuteční ani v září. Organizátoři jednu z plánovaných generálek na antukové Roland Garros zrušili kvůli nárůstu případů nakažených koronavirem ve španělské metropoli.

Madrid Open se podle upraveného kalendáře mělo hrát od 14. do 20. září a navazovat na US Open. Už v závěru minulého týdne hygienici doporučili španělským pořadatelům turnaj kvůli horšící se situaci ohledně covidu-19 zrušit. Grandslamové Roland Garros se v Paříži hraje od 27. září.

Španělsko bylo v první vlně koronavirové pandemie jednou z nejvíce postižených evropských zemí. Oficiálně zaznamenalo téměř 315.000 případů nákazy a přes 28.400 úmrtí.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Slovenský soud vynese verdikt v kauze vraždy Kuciaka až 3. září

Slovenský soud verdikt nad obžalovanými z vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové vynese až 3. září, nikoliv tuto středu, jak bylo původně plánováno. 

Pro obžalované, mezi kterými jsou podle prokuratury objednavatel a zprostředkovatelka Kuciakovy vraždy, jakož i vrahův pomocník, žádá obžaloba shodně 25 let vězení. Všichni tři, Marian Kočner, Alena Zsuzsová a Tomáš Szabó, vinu popírají a obhájci navrhují jejich osvobození.

Vražda Kuciaka a Kušnírové předloni v únoru otřásla slovenskou veřejností i politickou scénou. Po největších protivládních demonstracích od listopadu 1989 byl nucen rezignovat dlouholetý premiér Robert Fico.

Kočner je obžalován z toho, že si objednal Kuciakovu vraždu coby pomstu za to, že novinář upozorňoval na jeho rozsáhlou ekonomickou trestnou činnost, což mohlo kontroverznímu podnikateli překazit vstup do politiky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy