Ve světovém finále nadupaných krasavců s býkem ve znaku se český tým neztratil

Ve světovém finále nadupaných krasavců s býkem ve znaku se český tým neztratil
Zatímco v pátek se bojovalo o titulu ve třech regionálních šampionátech, v sobotu byl na programu boj o světovou korunu.
Podobně jako třeba na Slovakia Ringu, se závodní vozy řítily také podél vodní hladiny.
"Circuito de Jerez-Ángel Nieto, Jerez de la Frontera" je trať s velkou tradicí. Mezi lety 1986 až 1997 okruh hostil celkem sedm Velkých cen formule 1. Dodnes je pevnou součástí kalendáře MS silničních motocyklů.
V pátek měl v "evropském" finále tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra ve hře dvě posádky.
Foto: Buggyra
rav Buggyra, Lamborghini Media Centre, rav
29. 10. 2019 20:00
Pohárový seriál atraktivních vozů Lamborghini Super Trofeo vyvrcholil ve španělském Jerezu světovým finále. Body v něm sbírala i brněnská stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy