Čtvrt miliardy na plný plyn. V Monze začal šampionát exkluzivních Lamborghini

Podívejte se na video z prvního letošního závodu exkluzivních supersportů Lamborghini Super Trofeo, který o víkendu hostila italská Monza. V nabitítém závodní poli speciálů, jejichž celková cena dotahuje čtvrt miliardy korun, neztratila ani posádka české stáje Mičánek Motorsport powered by Buggyra. I přes komplikace dojelo duo Formánek - Záruba ve své kategorii čtvrté.
Podívejte se na video z prvního letošního závodu Lamborghini Super Trofeo, který hostila italská Monza. | Video: Buggyra
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy