Video: Závodní Toyota šla v Austrálii šestkrát přes střechu a trefila auto záchranářů

rav rav
11. 11. 2019 6:43
Štěstí v neštěstí měl v neděli na okruhu Sandown Raceway nedaleko Melbourne australský pilot John Iafolla. Jeho Toyota 86 se v nedělním pohárovém závodě vznesla po kontaktu se svodidly do vzduchu, šestkrát otočila přes střechu a navíc ještě trefila záchranářský pick-up. I přes děsivou podívanou pilot i oba členové bezpečnostního týmu vyvázli bez jediného škrábnutí.
Podívejte se na děsivou havárii Johna Iafolly v pohárové Toxota 86 Racing Series na okruhu Sandown Raceway. | Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy