Grid girls se nevzdávají. Hluboké výstřihy a krátké sukénky už zase zdobí tahače i formuli 1

Dívky v přiléhavých oblečcích se startovními čísly či vlajkami jsou ozdobou každého motoristického závodu
Motory závodních tahačů mají objem 12,5 litru a výkon přes 1000 koní. K takovému monstru se krásky na startu skutečně hodí.
V Misanu se o víkendu dívky postavily na start celkem čtyřikrát, tolik závodů se stihne odjet v jednom podniku mistrovství Evropy tahačů na okruzích.
400 kilometrů vzdušnou čarou západně se v Monaku měnily pořádky současné formule 1. Domácí pořadatelé si totiž na vedení šampionátu vynutili návrat grid girls, které letos budou v tom seriálu k vidění už jen v ruském Soči.
Piloti přicházeli na start špalírem krásek.
Foto: Buggyra
Radek Vičík ČTK Radek Vičík, Buggyra, ČTK
28. 5. 2018 12:14
Podívejte se na fotografie krásek na startovním roštu či v boxech závodů, které se konaly tento víkend. Vedle tahačů v italském Misanu se grid girls i přes snahu bossů formule 1 o jejich odchod ze scény objevily na startu Grand Prix Monaka, jejíž pořadatelé odmítli zákaz sexy žen respektovat.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 26 minutami

Spojené státy tvrdí, že nabídly KLDR jednání bez předchozích podmínek a nemají nepřátelské úmysly

Spojené státy nabídly Severní Koreji jednání bez předchozích podmínek a Pchjongjangu se snažily ukázat, že vůči KLDR nemají nepřátelské úmysly. Řekla to americká vyslankyně při OSN Linda Thomasová-Greenfieldová na zasedání Rady bezpečnosti OSN, jež se zabývala úterním testem severokorejské rakety, informovala agentura AP. Podle KLDR je reakce na test rakety přehnaná a ukazuje, že Washington měří dvojím metrem.

Podle vyslankyně má americká administrativa vážný zájem nalézt diplomatické řešení, které povede k odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova. Na jednání Rady bezpečnosti KLDR vyzvala, aby přestala s testy raket a zahájila dialog.

Podle KLDR se však USA dopustily provokativního jednání, když označily úterní test za porušení rezolucí OSN. "USA měří dvojitým metrem, když nás (KLDR) odsuzují za rozvoj a testy zbraní, které také mají či je rozvíjejí," uvedla korejská státní média. KLDR opakovaně tvrdila, že USA a Jižní Korea proti ní vedou nepřátelskou politiku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy