Grid girls neskončily. Najdete je u české Buggyry, japonských sporťáků a samozřejmě rychlých motorek

Půvabné slečny neodmyslitelně patří i k silným tahačům z dílen roudnické Buggyry.
Ve světě rychlých motorek mají dívky na startovním roštu za jeden z hlavních úkolů držet nad jezdcem deštník. Ať už jako ochranu před kapkami deště nebo častěji v roli slunečníku.
V Japonsku je to úplně jiná liga a svým způsobem i obchodní disciplína.
Hostesky se někdy stanou "obětí" spršky šampaňského. Úřadující mistr Evropy Adam Lacko k tomu využil křtění nové Buggyry.
Mohutné tahače z Roudnice mají za úkol navázat na loňskou veleúspěšnou sezonu, kdy tým vyhrál hodnocení jednotlivců i Pohár konstruktérů.
Foto: Denisa Gudeljová via Facebook
Sport Sport
21. 4. 2018 15:06
Zatímco formule 1 zavrhla tradici Grid girls, celá řada jiných automobilových i motocyklových šampionátů si krásné dívky na startu a v boxech vzít nenechala.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 7 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy