Otlučené stovky milionů na kolech i Žlutá mamba, To byly dramatické závody v Mostě

Krásné a výkonné sporťáky zavítaly v rámci ADAC GT Masters do Mostu podruhé. A i letos bylo na co se koukat.
Sporťáky byly o víkendu na Autodormu Most doslova otloukané jako píšťaličky.
Mercedes-AMG GT3 stáje Mann-Filter Team HTP je díky své "kamufláži" přezdívám Žlutá mamba.
Během závodů mechanici sledovali pečlivě, jak si jejich "ovečky" vedou na trati. Týmové kombinézy jsou pochopitelně vyvedené v barvách sponzorů.
Bez obětavých pořadatelů není možné takové skvělé závody organizovat.
Foto: Radek Vičík
Radek Vičík Radek Vičík
21. 5. 2019 19:50
Prohlédněte si fotografie z dramatického závodního víkendu v Mostě, jemuž dominoval německý šampionát sportovních vozů ADAC GT Masters.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 7 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy