FOTO Za kulisami Formule 1, tak to dělají u Ferrari

FOTO Za kulisami Formule 1, tak to dělají u Ferrari
O víkendu se v Belgii koná další ze série závodů Formule 1 a na těchto fotografiích můžete nahlédnout za kulisy a vidět boxy stáje Ferrari během tréninku. Zde sedí při závodech závodní inženýři.
Zbytky po aerodynamické gelu.
Za dveře už nesmí ani hosté týmu.
Talismani pro štěstí...
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
1. 9. 2012 7:00
Podívejte se na zákulisí Formule 1 a na to co se odehrává v boxech stáje Ferrari během tréninku.
 

Právě se děje

před 58 minutami

Wellens vybojoval na Vueltě první etapový triumf, dál vede Roglič

Pátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Belgičan Tim Wellens ze stáje Lotto-Soudal. Čtvrtý dojel obhájce prvenství Primož Roglič (Jumbo-Visma) ze Slovinska a nadále vévodí celkovému pořadí. Jan Hirt (CCC) byl se ztrátou více než čtyř minut jednasedmdesátý, Zdeněk Štybar (Deceuninck-Quick Step) obsadil 107. místo s mankem téměř 13 minut.

Po páteční rovině přišla na řadu již čtvrtá kopcovitá etapa v programu náročného úvodního týdne. Po takřka 185 kilometrech na trase Huesca - Sabiňánigo se rozhodovalo mezi trojicí závodníků, která se zformovala přibližně 70 kilometrů před cílem a dotáhla svůj únik až k obsazení pódia.

V závěru měl při dojezdu v těžkém stoupání do cíle nejvíc sil devětadvacetiletý Wellens. Udolal Francouze Guillaumea Martina (Cofidis) a dočkal se etapového vavřínu při prvním startu na Vueltě. Na Grand Tours slavil dvakrát také na Giru d'Italia. Třetí byl Nizozemec Thyman Arensman (Sunweb), který ale z boje o etapový primát odpadl již několik desítek metrů před cílem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy