FOTO V F1 se hraje o poslední místo, mnozí už to vzdali

Force India je ve formuli 1 teď nejžádanějším artiklem. Povídejte se, kdo všechno stojí před kanceláří indického miliardáře Vijaye Mallyi frontu na práci, a kdo už to vzdal.
Velkým favoritem je Narain Karthikeyan. Už proto, že za indickou stáj ještě nikdy Ind nezávodil.
O svoji šanci dostat se na výsluní bojuje také dosavadní třetí pilot Force India, Jules Bianchi...
...Francouz to má ovšem "rozjeto" na více frontách, je totiž zároveň členem Ferrari Driver Academy,
Nadějí se nevzdává ani Adrian Sutil. Němec si kariéru pokazil předloni incidentem na party v Šanghaji, kde sklenicí od šampaňského nepěkně pořezal Erica krk Luxe, šéfa majoritního vlastníka stáje Lotus.
Foto: Sahara Force India F1
Radek Vičík Radek Vičík
12. 2. 2013 17:45
Prohlédněte si všechny uchazeče o jediné zbývající místo v letošním ročníku formule 1.

Praha - V letošním ročníku formule 1 je i po prvních testech stále k mání jedno místo. A o post druhého pilota stáje Force India je opravu velký zájem. Naději živí mnozí z loňských jezdců, na které letos místo nezbylo. Jsou mezi nimi zkušení Vitalij Petrov, Heikki Kovalainen, Adrian Sutil, Narain Karthikeyan nebo naopak nadějný Francouz Jules Bianchi.

Naopak někteří závodníci už svoji šanci nevidí reálně, a proto zamířili do jiných sérií. Timo Glock bude pilotovat BMW v prestižní německé sérii cestovních vozů DTM. Bruno Senna a Kamui Kobajaši se oba upsali světu vytrvalostních závodů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila. Proti loňskému prosinci stoupla o dva body na hodnotu 97,6 bodu, přičemž optimističtější jsou podnikatelé i spotřebitelé. Vyplynulo to z dnes zveřejněných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). V meziročním srovnání je souhrnný i podnikatelský indikátor vyšší, zatímco důvěra spotřebitelů je na nižší úrovni.

Důvěra firem se v lednu zvýšila zejména v průmyslu a stavebnictví. "Podnikatelé v těchto odvětvích očekávají v příštích měsících růst tempa výrobní i stavební činnosti, přestože jsou stále významně limitováni nedostatkem materiálu. Právě nedostatek vstupů je i jednou z příčin očekávaného růstu cen v obou odvětvích," uvedl vedoucí oddělení konjunkturálních průzkumů ČSÚ Jiří Obst.

Zdroj: ČTK
Další zprávy