FOTO: Krásky, vítězové i hravý Rossi v Motegi

FOTO: Krásky, vítězové i hravý Rossi v Motegi
Vítězný Dani Pedrosa (vpravo) si zisk pěti bodů na úkor Jorge Lorenza moc neužíval, ztráta je pořád velká.
Valentino Rossi je hravý, ukazuje to i jeho informační cedule v boxech.
Krásná Pit Girl před startem velké ceny.
Udržet výkonnou motorku kategorie MotoGP na obou kolech není jednoduché.
Foto: Ducati Presse
Sport Sport
14. 10. 2012 14:48
Kolotoč světového šampionátu MS silničních motocyklů se o víkendu zastavil v japonském Motegi.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Síť hobbymarketů Bauhaus v Česku spustila svůj e-shop

Síť hobbymarketů Bauhaus dnes v Česku spustila e-shop. Nabízí doručení domů i vyzvednutí v prodejně. Provoz internetového obchodu společnost připravovala od roku 2020. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

V e-shopu Bauhausu je v současné době dostupných zhruba 40 000 produktů. Nabídku bude firma postupně rozšiřovat, a to i o zboží vlastních značek jako Swingcolor, Gardol nebo Probau. Internetový prodej je podle vedoucího oddělení E-business ve společnosti Bauhaus Václava Ptáčníka v dnešní době nezbytností.

Uvedl, že český zákazník je zvyklý na vysoké standardy, proto se firma podle něj rozhodla pro lokální řešení. "Z tohoto pohledu pro nás pozdější spuštění e-shopu může být paradoxně benefitem, protože jsme mohli k realizaci využít ty nejmodernější technologie. Díky tomu nejen smažeme jistý technologický dluh, který jsme měli, ale dokážeme nabídnout něco navíc," řekl Ptáčník.

Zdroj: ČTK
Další zprávy