Krásné ženy, auta, co žerou 75 litrů a nenávist. Začíná F1

Foto: Reuters
Radek Vičík Radek Vičík
15. 3. 2013 0:49
V australském Melbourne se právě roztáčí velký kolotoč seriálu formule 1, pojďte se s námi podívat na jeho hlavní protagonisty i krásné ženy ze světa rychlých kol.

Praha - V australském Melbourne se právě roztáčí velký kolotoč seriálu formule 1, pojďte se s námi podívat na jeho hlavní protagonisty, krásné ženy ze světa rychlý kol i to, jak se vlastně týmy na takovou Velkou cenu připravují.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 6 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy