FOTO Dvanáct rozhněvaných mužů před MotoGP v Brně

Nováček Marc Marquez vede šampionát. Dokáže vyhrát i v Brně nebo uspěje někdo z jeho pronásledovatelů, o jejichž současné sezoně si můžete přečíst v galerii?
Také Dani Pedrosa využívá toho, že motorky Honda letos skvěle jedou. Věčně druhý Španěl může litovat, že kvůli zranění přišel o závod na Sachsenringu. Jinak by jeho ztráta na Marqueze nebyla už docela hrozivých 21 bodů.
Obhájce titulu Jorge Lorenzo se letos proslavil jako železný muž. Jeden den se v Assenu téměř zmrzačil, večer ho v Barceloně operovali a ještě ten samý víkend závodil. Jenže návrat za řídítka krapet uspěchal a také on musel vynechat GP Německa. Brno má rád, vyhrál tu už třikrát.
Valentino Rossi po návratu do Yamahy pookřál. Po 2,5 roku trvajícím vítězném půstu konečně letos vyhrál a i jinak si závody zase užívá. Ostatně čeští fanoušci o tom vědí své. Při nedávných privátních testech si "Vale" neodpustil svoje legrácky. Na Brno má jen ty nejlepší vzpomínky, v roce 1996 zde ve třídě do 125 ccm oslavil svůj vůbec první triumf v Grand Prix a patří tu k historicky nejúspěšnějším závodníkům.
"Nedáte mi tovární Yamahu? Tak to mi je líto, odcházím!" tak se Cal Crutchlow vypořádal s čekáním v satelitním týmu Tech 3 a příští rok odchází od Ducati. Pikantní je, že se tam zase sejde s Italem Doviziosem, který byl ještě loni jeho parťákem u "béčka" Yamahy.
Foto: Reuters
Radek Vičík Radek Vičík
22. 8. 2013 12:00
Podívejte se na tucet největších soupeřů Karla Abrahama a Lukáše Peška před závodem MotoGP v Brně.

Brno - Podívejte se na tucet největších soupeřů Karla Abrahama a Lukáše Peška před závodem MotoGP v Brně a jejich motivaci před Velkou cenou České republiky.

 

Právě se děje

Další zprávy