FOTO Sexy krásky, odvážní piloti. To byla letošní "Barumka"

Nejvýznamnější motoristický podnik u nás si zaslouží také ty nejkrásnější hostesky. Na krásné dívky i rychlé stroje, jaké byly na Barum rallye k vidění, se podívejte v galerii.
Barum rallye znovu do Zlína přilákala skvělou konkurenci závodníků z celého světa.
Některé týmy na sebe upozornily už na startovní rampě.
Roman Kresta je na Valašsku stále za jedničku, kolem rychlostních zkoušek se to jen hemžilo jeho fanoušky.
Ale populární jezdec letos se svojí Škodou Fabia S2000 na absolutní vrchol nestačil.
Foto: Lukáš Drštička
Lukáš Drštička, i-motorsport.cz/Tomáš Brázdil
2. 9. 2013 0:00
Prohlédněte si fotografie ze 43. ročníku populární Barum rallye.

Prohlédněte si fotografie ze 43. ročníku populární Barum rallye, jak tuto legendární soutěž zachytily objektivy Lukáše Dršitičky a fotografa stránek i-motorsport.cz Tomáše Brázdila.

Více o Barum rallye 2013 čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 21 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy