Tři roky neporažený Mercedes budou i další sezony vést Wolff s Laudou

Radek Vičík Radek Vičík
20. 2. 2017 11:20
Týmu formule 1 Mercedes bude minimálně do roku 2020 dál šéfovat duo Toto Wolff, Niki Lauda. Oba Rakušané podepsali se stájí nový kontrakt, jehož délka se kryje s platností stávající Concordské smlouvy určující komerční podmínky F1. Wolff je držitelem 30% akcií stáje a zároveň zastává pozici výkonného šéfa. Pod jeho vedením se ze Stříbrných šípů stali suveréni posledních třech sezon. Laudovi patři desetina týmu a je nevýkonným šéfem dozorčí rady. "Poslední roky patří mezi ty nejlepší, jaké jsem ve formuli 1 prožil. S Totem jsme dali dohromady perfektní partnerství a výsledky daleko předčily naše původní očekávání," uvedl trojnásobný mistr světa formule 1 Lauda.
Toto Wolff a Niki Lauda v boxech Mercedesu.
Toto Wolff a Niki Lauda v boxech Mercedesu. | Foto: Daimler Media
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy