Šťastný Vettel, jiskření i manekýn Hamilton. To vše nabídla světla nad Marina Bay

Sebastian Vettel se v Singapuru dočkal vítězného šampaňského po více než roce.
Vettelovi ale triumf tak trochu "spadl do klína". V čele závodu byl až do výměny pneumatik druhý pilot Ferrari Charles Leclerc startující z pole position.
Jenže souhra okolností znamenala, že se Vettel dostal do čela před svého týmového kolegu a jako první také proťal cílovou čáru.
Závody pod umělým osvětlením přinášejí pohled na atraktivní spršky jisker. V tomto případě "zářilo" Toro Rosso Pierra Gaslyho.
Lewis Hamilton dorazil do Singapuru s novým účesem. Ani ten mu však nepomohl k tomu, aby zastavil vítězný hattrick Ferrari.
Foto: Reuters
Reuters rav Reuters, Pirelli Motorsport, rav
23. 9. 2019 6:45
Prohlédněte si nejhezčí fotografie z nedělní Velké ceny Singapuru formule 1.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 39 minutami

Odbory se s ministerstvem zdravotnictví neshodly na růstu platů zdravotníků

Odbory se s ministerstvem zdravotnictví na růstu platů zdravotníků pro příští rok zatím nedohodly. Znovu se mají sejít v pondělí příští týden, řekla v pondělí předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníková. Zástupci zdravotníků žádali růst platů o 3000 korun a u lékařů o deset procent, celkově by mělo jít asi o 8,6 miliardy korun. To už dříve odmítli zástupci soukromých lékařů i vedení nemocnic v radě poskytovatelů. Vyjádření ministerstva ČTK zjišťuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy