Räikkönen se v Itálii znovu oženil, vzal si bývalou letušku

ČTK ČTK
8. 8. 2016 10:48
Finský pilot formule 1 Kimi Räikkönen se znovu zařadil mezi ženaté jezdce v seriálu mistrovství světa. Šestatřicetiletý závodník Ferrari si podle informací agentury Ansa vzal v italském San Galganu přítelkyni Minttu Virtanenovou. Obřad se uskutečnil ve starobylé kapli, kam měli zástupci médií i veřejnost vstup zakázaný. Räikkonen se v roce 2013 rozvedl po devíti letech manželství s finskou modelkou Jenni Dahlmanovou. S bývalou letuškou Virtenenovou má mistr světa z roku 2007 syna, který se narodil v lednu 2015.
Kimi Raikkönen a Minttu Virtanenová
Kimi Raikkönen a Minttu Virtanenová | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 39 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy