Polibek v době covidové aneb Verstappen v osidlech brazilských rodinných pout

Polibek v době covidové aneb Verstappen v osidlech brazilských rodinných pout
Zamilovanému páru evidentně nevadí, že je dělí devět let. O tolik je rodačka z Německa starší než její milý.
Brazilsko-ruský pár má nyní už skoro dvouletou dcerku Penelope, ale půl roku po jejím narození se dvojice rozešla.
Nelson Piquet (vpravo) nebyl jen skvělým závodníkem, ale také pěkným záletníkem. Zplodil totiž řadu dětí, které mají několik různých matek.
Jejím vlastním bratrem je Nelson Piquet junior - jediný nositel slavného jména, jenž se také objevil ve formuli 1. Pak závodil v elektrické formuli E či v rallyekrosu.
Foto: Red Bull Content Pool
Radek Vičík Radek Vičík
24. 5. 2021 6:20
Max Verstappen slavil premiérové vítězství v Grand Prix Monaka formule 1 s novou přítelkyní Kelly Piquetovou. Její rodina má velmi zajímavý příběh úzce spjatý se světem rychlých kol.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Požár na Říčansku mohl kontaminovat vodu v Lítožském rybníce, platí v něm zákaz koupání

V Lítožnickém rybníce v pražské Dubči a v Říčanském potoce byl v úterý vyhlášen zákaz koupání a rybolovu. Voda může být kontaminovaná po požáru skladovací haly v Uhříněvsi. Na Ttwitteru o tom dnes vpodvečer informovali pražští hasiči. Požár uhasili v úterý odpoledne.

V Lítožnickém rybníce v Praze 10 a v Říčanském potoce, který rybníkem protéká, by mohla být závadná voda z čističky odpadních vod. Byl proto vydán zákaz koupání, odebírání vody a lovu ryb v této oblasti. Na místě jsou chemici, uvedli pražští hasiči.

Hala s drogistickým zbožím v Uhříněvsi začala hořet v neděli odpoledne. Plameny se hasičům podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách. Dnes dopoledne byla na místě ještě jedna jednotka, která vyhledávala a dohašovala skrytá ohniska.

Vodu použitou při hašení, která měla zvýšené pH, hasiči nejprve nechávali odtéct kanalizací do nedaleké čističky odpadních vod. Ta ale nedokázala zpracovat všechnu kontaminovanou vodu, a i když hasiči s přečerpáváním přestali, část přetekla do Říčanského potoka. Na problém podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky upozornil úhyn několika ryb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy