Hamilton slaví 35 let. Hvězda, která jde svému štěstí naproti, chce Schumiho rekordy

Radek Vičík Radek Vičík
7. 1. 2020 10:01
Šestinásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton 7. ledna slaví 35. narozeniny, připomeňte si spolu s námi jeho úspěšnou kariéru, která stále pokračuje.
Lewis Hamilton, pilot týmu formule 1 Mercedes
Lewis Hamilton, pilot týmu formule 1 Mercedes | Foto: Reuters

Lewisi Hamiltonovi je 7. ledna pětatřicet let. Šestinásobný mistr světa formule 1 se stal jedním z nejpopulárnějších sportovců planety.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pošta bude od dubna vydávat důchod opět i na pobočkách. Přizpůsobí se návykům seniorů

Česká pošta se v dubnu vrátí k výplatě důchodů standardním způsobem. Část seniorů si tak pro penzi bude moci dojít na pobočku. Uvedl to mluvčí Matyáš Vitík. Nejbližším výplatním dnem pro důchody je čtvrtek 2. dubna. 

Minulý měsíc kvůli koronaviru všechny důchody pošťáci roznášeli lidem domů.  Pošta podle Vitíka vyhodnotila tento dosavadní způsob výplaty. Úspěšnost doručování byla 80 procent, lokálně ve velkých městech ale pouze 35 procent.

"Z terénního dotazování mezi důchodci a z reakcí této klientely na pobočkách vyplynulo, že velká část těch, kteří si standardně nechávají posílat důchod na poštu, kde si ho také vyberou, nemají o doručování na adresu zájem a stále preferují návštěvu pobočky. S ohledem na tyto odlišnosti a klientské návyky různých skupin seniorů bude od 2. dubna Česká pošta bude vyplácet důchody standardním způsobem, jaký si důchodce zvolil a na který je zvyklý," sdělil Vitík.

Zdroj: ČTK
Další zprávy