Defilé přileb pilotů formule 1: národní barvy doplňují jména dětí, sponzoři i startovní čísla

Radek Vičík Radek Vičík
21. 3. 2018 16:59
Prohlédněte si helmy všech dvaceti pilotů, kteří se v neděli v Melbourne postaví na start první letošní Grand Prix formule 1.

Stoffel Vandoorne - McLaren (startovní číslo 2)

Aby se nám jezdci nehádali, vezmeme to pěkně podle startovních čísel. Jednička je vyhrazená mistru světa (ovšem Lewis Hamilton si nechal svoje "šťastné číslo"), takže první na řadě je 25letý pilot. Ten výběrem barev nezapře, že je Belgičan.

 

Právě se děje

před 42 minutami

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy