Krásky v kimonu, podivné masky i malí fanoušci. Japonsko propadlo šílenství zvanému formule 1

Fernando Alonso je podle nedávno zveřejněného průzkumu mezi fanoušky nejoblíbenějším pilotem formule 1. Proto měl také řadu svých fanynek i v Japonsku, které v neděli hostilo další závod sezony.
Kvízová otázka: Najdete Lewise Hamiltona mezi japonskou drobotinou?
V Japonsku je dodnes živý kult Ayrtona Senny. Tragicky zesnulou legendu připomíná i tato žena v typickém národním oděvu a brazilskou vlajkou.
Ferrari je dalším celosvětovým kultem. A když není k mání skutečná helma, přišel čas nahradit ji aspoň papírovou replikou.
Selfíčko s Lewisem Hamiltonem, to je recept na velkou popularitu na sociálních sítích.
Foto: Pirelli Motorsport
Sport Sport
11. 10. 2017 10:30
Podívejte se, jak si japonští fanoušci užívali víkendovou Velkou cenu v Suzuce.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy