Smíšek Ricciardo odpálil přestupovou bombu. Nejlepší místo teď nabízí Red Bull, předčí ho Ferrari?

Radek Vičík Radek Vičík
8. 8. 2018 14:28
Přestupový trh formule 1 je letos v létě obzvláště napjatý. Ve hře jsou atraktivní místa v prestižních týmech i placené sedačky ze stájí v dolní polovině výsledkové listiny.
F1 VC Číny 2018: Daniel Ricciardo, Red Bull
F1 VC Číny 2018: Daniel Ricciardo, Red Bull | Foto: Reuters

Daniel Ricciardo se těsně před prázdninovou pauzou postaral na přestupovém trhu formule 1 o nečekanou zápletku. Když už to vypadlo, že je prodloužení kontraktu s Red Bullem jen formalitou, Australan všechny šokoval prohlášením, že mění tým. Zřejmě nechce dopadnout jako před ním Fernando Alonso u McLarenu, protože "křídla" přecházejí od motoru Renault k Hondě. Tím pádem se náhle uvolnila sedačka ve třetím nejlepším týmu současnosti. A to je místo, které stojí za zájem.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Škodu za tři miliony korun způsobil noční požár penzionu ve Slaném

Škodu odhadovanou na tři miliony korun způsobil v neděli večer požár penzionu ve Slaném na Kladensku. Před příjezdem hasičů bylo z objektu evakuováno šest lidí, nikdo se nezranil. Příčina ohně se vyšetřuje. Na webu o tom informovala mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanová.

O požáru čtyřpodlažní budovy v Palackého ulici dostali hasiči zprávu kolem 21:15, na místo přijeli zhruba za tři minuty. Zasahovali se šesti cisternami a výškovou technikou. "Velitel zásahu po rychlém průzkumu upřesnil, že jde o plamenné hoření pokojů v horním patře penzionu," uvedla mluvčí. Hasiči prošli objekt v dýchací technice, nikoho ale uvnitř nenašli.

Požár hasiči lokalizovali kolem 22:00. Po uhašení ohně silně zakouřenou budovu odvětrali přetlakovou ventilací. Pro evakuované z penzionu jeho majitelé zajistili místa ve svém druhém ubytovacím zařízení v Praze.

Zdroj: ČTK
Další zprávy