Čtenáři Aktuálně.cz věří Rosbergovi. Před rozhodujícím bojem o titul drtí Hamiltona rozdílem třídy

Radek Vičík Radek Vičík
27. 11. 2016 8:18
Čtenáři deníku Aktuálně.cz věří dvanáctibodové převaze Nica Rosberga a v anketě o to, kdo bude mistrem světa formule 1, mu dávají jasně přednost před obhájcem titulu Lewisem Hamiltonem.
Piloti Mercedesu Nico Rosberg a Lewis Hamilton si to o titul rozdají potřetí za sebou, prvně má ale trumfy v ruce německý jezdec.
Piloti Mercedesu Nico Rosberg a Lewis Hamilton si to o titul rozdají potřetí za sebou, prvně má ale trumfy v ruce německý jezdec. | Foto: Reuters

Praha, Abú Zabí - Ani obhájcův zisk pole position pro rozhodující závod sezony v Abú Zabí nezviklal přesvědčení čtenářů deníku Aktuálně.cz, kteří v anketě o tom, kdo bude letošním mistrem světa formule 1 výrazně preferují Nica Rosberga před Lewisem Hamiltonem.

Podle stavu redakční ankety ze soboty 22:00 hodin se hlasy rovné tisícovky čtenářů rozdělily v poměru 70:30 ve prospěch německého jezdce.

Kdo bude mistrem světa F1 podle vás?

Rosberga má i přes porážku v kvalifikaci lepší výchozí pozici. Díky náskoku dvanácti bodů mu stačí k zisku premiérového titulu dojet na stupních vítězů, naopak Britovi čtvrtou korunu šampiona nezajistí ani nedělní triumf.

Velká cena Abú Zabí formule 1 startuje v neděli ve 14:00 hodin našeho času, vysílá ji televizní stanice Sport2 a živě ji můžete sledovat v našem online přenosu ZDE.

 

Právě se děje

Další zprávy