Ve formuli 1 chybí na příští rok posledních pár míst, do hry se vložil čerstvý nezaměstnaný Kvjat

Radek Vičík Radek Vičík
1. 11. 2017 12:54
Letošní sezona formule 1 zná teprve od víkendu svého šampiona, ale už nyní je obsazen téměř kompletní startovní rošt pro ročník 2018. Podívejte se, jak vypadá aktuální podoba závodnického trhu.
F1 2017: Daniil Kvjat, Toro Rosso
F1 2017: Daniil Kvjat, Toro Rosso | Foto: Red Bull Content Pool

Daniil Kvjat

Už tak nabitý seznam zájemců o místo ve Wiliamsu (ona jsou oficiálně volná dvě, ale že by Lance Stroll příští rok nejel, je stejně pravděpodobné, jako že se slunce začne otáčet kolem Země) doplnil Daniil Kvjat. S výpadky ruského pilota došla lidem stojícím za závodnickým programem Red Bullu trpělivost a s 23letým rodákem z Ufy definitivně ukončili spolupráci. Kvjat se tak musí poohlédnout po novém zaměstnavateli. Jak připustil technický šéf Williamsu Paddy Lowe, čerstvý nezaměstnaný se o práci uchází právě u britské stáje.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Purdue Pharma zaplatí kvůli opiátové krizi v USA 8 miliard dolarů

Americká farmaceutická společnost Purdue Pharma, výrobce návykového analgetika OxyContin, ve středu přiznala u federálního soudu vinu ve třech obviněních souvisejících s opiátovou krizí. Podnik zaplatí přes osm miliard dolarů (183,4 miliardy Kč) a musí ukončit činnost. Urovnání sporu je dosud největším úspěchem federální vlády dovést farmaceutickou společnost k odpovědnosti za závislost na opiátech, která prostupuje americkou společností. Kvůli předávkování opiáty ve Spojených státech od roku 2000 zemřelo přes 470 000 lidí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy