Tým AlphaTauri vsadil na módu, po sedmi letech vrátí do formule 1 jezdce z Japonska

Tým AlphaTauri vsadil na módu, po sedmi letech vrátí do formule 1 jezdce z Japonska
Tato ambiciózní dvojice bude pilotovat monopost AlphaTauri AT02.
Pilot ze "Země vycházejícího slunce" se do kolotoče Grand Prix vrátí po sedmi letech. Cunoda, který bude 24. Japoncem v historii F1, se v týmu potká s Francouzem Pierrem Gaslym.
AlphaTauri AT02 pro sezonu 2021.
AlphaTauri se chce definitivně zbavit nálepky pouhého béčka Red Bullu. Tomu napovídala i specifická prezentace, která kladla důraz na stejnojmennou oděvní značku působící v rámci rakouského koncernu.
Foto: Scuderia AlphaTauri Honda
rav Scuderia AlphaTauri Honda, rav
19. 2. 2021 20:00
Prohlédněte si fotografie z prezentace nového monopostu týmu formule 1 AlphaTauri, za nějž vedle Francouze Pierra Gaslyho pojede nováček Juki Cunoda z Japonska.
 

Právě se děje

před 3 minutami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Summit EU vyzval k propuštění Navalného

Summit EU odsoudil zacházení s ruským opozičníkem Navalným a požaduje jeho okamžité propuštění na svobodu, uvedl šéf Evropské rady Charles Michel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy