Obrázky z formulové Číny: Popová hvězda, suverénní vítěz i mladý dirigent

Prohlédněte si fotografie ze včerejší dramatické Velké ceny Číny formule 1.
... jeho týmový kolega Nico Rosberg, který tak vyhrál i třetí podnik této sezony
Celkově si pilot "Stříbrného šípu" připsal už šestý triumf po sobě.
Dalším šťastlivcem, kterému se vyhnuly problémy a kolize, byl včera třetí Daniil Kvjat.  Však si také nadšením "zadirigoval" přímo z pódia.
21letý Rus po matném startu do sezony potřeboval velký výsledek jako sůl, protože se už boxy začalo šířit, že by ho příští rok v Red Bullu měl nahradit ještě o tři rok mladší Max Verstappen z junirky Toro Rosso..
Foto: Reuters
Sport Sport
18. 4. 2016 11:27
Prohlédněte si fotografie ze včerejší dramatické Velké ceny Číny formule 1.

Více o formuli 1 čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 21 minutami

Nejvyšší soud v Brazílii nařídil vyšetřování Bolsonara, prezident reagoval pohrůžkou

Soudce nejvyššího brazilského soudu nařídil ve středu vyšetřování prezidenta země Jaira Bolsonara kvůli jeho výrokům o tom, že brazilský volební systém je náchylný k podvodům. Soudce tak rozhodl na základě žádosti nejvyššího volebního soudu, který zahájení vyšetřování hlavy států oznámil v pondělí. Informovala o tom agentura AFP.

Vyšetřování se bude soustředit především na více než dvouhodinové vystoupení prezidenta, přenášené živě minulý týden na Facebooku, během něhož prezident bez předložení důkazů tvrdil, že brazilský elektronický hlasovací mechanismus otevírá prostor volebním podvodům. Krajně pravicový lídr také silně kritizoval několik soudců nejvyššího soudu.

Bolsonaro na zprávu reagoval pohrůžkou, že by jeho odpověď na vyšetřování mohla překročit rámec ústavy. "Tohle vyšetřování není v mezích ústavy, takže protilék na to také není v mezích ústavy," prohlásil podle agentury Reuters bez dalšího upřesnění na sociálních sítích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy