Erotiku v žádném případě neopouštěj, radí australské závodnici její otec

rav rav
20. 8. 2020 20:30
Nevěnuj se jen závodění, zůstaň dál u porna. Takovou zvláštní radu dal australské pilotce Renée Gracie její otec.

Australanka začala závodit už v 17 letech a během kariéry se stala první profesionální pilotkou v rámci populárního seriálu cestovních vozů Supercars. Sice se nikdy natrvalo neprosadila do elitního šampionátu International V8 Supercars Championship, přesto má na svém kontě téměř stovku odjetých závodů.

Pak ji ale zlákal svět erotických fotografií a následně i filmů pro dospělé. V porno průmyslu jí vnadné křivky vydělaly v přepočtu miliony korun.

25letá Australanka se letos rozhodla s pornem skončit. Chce se vrátit na závodní okruhy a vydělané peníze použít na vlastní stáj. Jenže to se nelíbí jejímu otci. Zvlášť, když si půvabná Renée teď přes léto během jediného týdne vydělala na webových stránkách OnlyFans 14 tisíc dolarů (přes 300 000 tisíc Kč).

"Když jsem řekla tátovi, že s pornem seknu, začal mi to rozmlouvat. Řekl mi: 'Nepřestávej, vyděláváš si tolik peněz, nepřestávej!' Rodinu ani mé známé vůbec nezajímá, co tam dávám. Vidí jen výsledky: peníze, které mi umožňují dělat to, co chci. Proto za mnou stojí," uvedla Renée Gracie pro stránky Hit Network.

Renée Gracie při závodech australského Porsche Cupu:

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

V Praze se zřítila část domu, nikdo není zraněný

V pražském Braníku se v úterý večer zřítila část opravovaného rodinného domu. V sutinách nikdo nebyl. Na místě byli hasiči, policisté, záchranáři i kynologové městské policie se psy. Na twitteru to sdělili pražští hasiči. Stav domu prověří statik.

Oznámení o sesutí části domu v Údolní ulici dostali policisté krátce po 19:00. "Podle prvotních informací je dům v rekonstrukci a nikdo by se tam neměl nacházet," řekl ČTK mluvčí policie Jan Rybanský. Následně byli nasazeni psi na vyhledávání lidí ze sutin, kteří podle hasičů nikoho nenašli.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

USA zruší některé sankce proti Venezuele, aby podpořily dialog mezi vládou a opozicí. Povolí některá jednání s venezuelskou ropnou společností PDVSA

Zdroj: ČTK
Další zprávy