FOTO Nejrychlejší kráska světa Danica Patricková se rozvádí

FOTO Nejrychlejší kráska světa Danica Patricková se rozvádí
Letošní premiéra v prestižní Gatorade Duelu v Daytoně skončila pro Danicu Patrickovou havárií.
Závod  NASCAR Nationwide Series v Daytoně skončil pro Danicu Patrickovou předčasně, když do ní šťouchl týmový kolega Cole Whitt.
Na závodnickou helmu je Danica Patricková už od deseti let, kdy usedla za volant motokáry.
Také na oválu Iowa Speedway Danica Patricková pozanala, že setkání se zdí není příjemné.
Foto: NASCAR Media
Radek Vičík Radek Vičík
22. 11. 2012 13:15
Americká závodnice definitivně přesedlala z formule do série NASCAR.

Praha - Až na konec zámořské sezony si nechala americká automobilová závodnice Danica Patricková zprávu o svém důležitém životním kroku.

Na svém facebookovém profilu oznámila světu, že se po sedmi letech rozvádí s manželem Paulem Edwardem Hospenthalem.

"Mezí mě to, ale s Paulem po sedmi letech naše manželství přátelsky ukončíme. Není to ani pro nás snadné, vzájemně jsme se tak dohodli. Byla to důležitá osobnost v mém životě, jenže jde dál," uvedla závodnice.

O 17 let staršího partnera poznala v jeho fyzioterapeutické ordinaci, do které přišla s namoženou kyčlí po cvičení jógy. To bylo v roce 2002 a za tři roky slavili svatbu. Nyní tedy bezdětný vztah končí.

Danica Patricková je nejúspěšnější automobilovou závodnicí historie. Jako první žena vyhrála v roce 2008 v Motegi závod formulové série IndyCar. V letošní sezoně definitivně přešla do NASCAR.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 5 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy