FOTO Nejrychlejší kráska světa Danica Patricková se rozvádí

FOTO Nejrychlejší kráska světa Danica Patricková se rozvádí
Letošní premiéra v prestižní Gatorade Duelu v Daytoně skončila pro Danicu Patrickovou havárií.
Závod  NASCAR Nationwide Series v Daytoně skončil pro Danicu Patrickovou předčasně, když do ní šťouchl týmový kolega Cole Whitt.
Na závodnickou helmu je Danica Patricková už od deseti let, kdy usedla za volant motokáry.
Také na oválu Iowa Speedway Danica Patricková pozanala, že setkání se zdí není příjemné.
Foto: NASCAR Media
Radek Vičík Radek Vičík
22. 11. 2012 13:15
Americká závodnice definitivně přesedlala z formule do série NASCAR.

Praha - Až na konec zámořské sezony si nechala americká automobilová závodnice Danica Patricková zprávu o svém důležitém životním kroku.

Na svém facebookovém profilu oznámila světu, že se po sedmi letech rozvádí s manželem Paulem Edwardem Hospenthalem.

"Mezí mě to, ale s Paulem po sedmi letech naše manželství přátelsky ukončíme. Není to ani pro nás snadné, vzájemně jsme se tak dohodli. Byla to důležitá osobnost v mém životě, jenže jde dál," uvedla závodnice.

O 17 let staršího partnera poznala v jeho fyzioterapeutické ordinaci, do které přišla s namoženou kyčlí po cvičení jógy. To bylo v roce 2002 a za tři roky slavili svatbu. Nyní tedy bezdětný vztah končí.

Danica Patricková je nejúspěšnější automobilovou závodnicí historie. Jako první žena vyhrála v roce 2008 v Motegi závod formulové série IndyCar. V letošní sezoně definitivně přešla do NASCAR.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Irving dovedl basketbalisty Brooklynu k výhře nad New Orleans

Basketbalisté Brooklynu zvítězili na hřišti New Orleans Pelicans 134:129. Oslabené Nets v koncovce podržel Kyrie Irving osmi body v poslední minutě. Brooklyn je tak o jedinou prohru druhý ve Východní konferenci NBA za Philadelphií. Zazářil také Paul George, který zařídil Los Angeles Clippers výhru 113:112 nad Portlandem, přičemž sám v poslední minutě smazal pětibodovou ztrátu.

Výsledky NBA:

Atlanta - Orlando 112:96, New Orleans - Brooklyn 129:134, New York - Charlotte 109:97, Portland - LA Clippers 112:113, Sacramento - Minnesota 120:134.

Další zprávy