FOTO Nejrychlejší kráska světa Danica Patricková se rozvádí

Foto: NASCAR Media
Radek Vičík Radek Vičík
22. 11. 2012 13:15
Americká závodnice definitivně přesedlala z formule do série NASCAR.

Praha - Až na konec zámořské sezony si nechala americká automobilová závodnice Danica Patricková zprávu o svém důležitém životním kroku.

Na svém facebookovém profilu oznámila světu, že se po sedmi letech rozvádí s manželem Paulem Edwardem Hospenthalem.

"Mezí mě to, ale s Paulem po sedmi letech naše manželství přátelsky ukončíme. Není to ani pro nás snadné, vzájemně jsme se tak dohodli. Byla to důležitá osobnost v mém životě, jenže jde dál," uvedla závodnice.

O 17 let staršího partnera poznala v jeho fyzioterapeutické ordinaci, do které přišla s namoženou kyčlí po cvičení jógy. To bylo v roce 2002 a za tři roky slavili svatbu. Nyní tedy bezdětný vztah končí.

Danica Patricková je nejúspěšnější automobilovou závodnicí historie. Jako první žena vyhrála v roce 2008 v Motegi závod formulové série IndyCar. V letošní sezoně definitivně přešla do NASCAR.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

před 1 hodinou

Zarco se oficiálně stal nástupcem Abrahama v týmu Avintia

Francouzský motocyklista Johann Zarco bude definitivně od příštího roku jezdit v seriálu MotoGP za stáj Reale Avintia Racing, v níž po této sezoně skončil český jezdec Karel Abraham. Bývalý dvojnásobný mistr světa v kategorii Moto2 ukončil dosavadní spekulace oznámením, že se s týmem dohodl na roční spolupráci.

Devětadvacetiletý Zarco letošní sezonu v seriálu mistrovství světa začal v továrním týmu Red Bull KTM, v posledních třech závodech ale startoval za stáj LCR Honda Idemitsu. Příští rok vytvoří dvojici s Titem Rabatem.

Jediný český zástupce v královské třídě MotoGP Abraham v Avintii skončil, přestože měl ještě na příští rok platnou smlouvu. Vedení stáje mu ale na konci listopadu kontrakt nečekaně vypovědělo.

Další zprávy