Takhle fotí Dakar Češi. Podívejte se na 50 úžasných snímků z letošního jubilejního ročníku

Takhle vidí Dakar Češi.
Občas vás auto překvapí a přijede k vám blíž, než byste čekali. Cyril Despres zvolil lehce jinou stopu než ostatní a dostal se k fotografovi až nebezpečně na dosah.
Artur Ardavičus své Iveco nešetřil a dravou jízdou si dojel pro čtvrté místo.
Děkovné objetí. Carlos Sainz slaví s jedním ze svých mechaniků.
Giniel De Villiers zaparkoval svou Toyotu na motorce Itala Metelliho. V cíli etapy viník nehody poslal motorkáře k týmu KTM, aby si “na jeho účet” nabral potřebné díly.
Foto: MCH Photo
MCH Photo
1. 2. 2018 16:34
Prohlédněte si 50 nejlepších snímků českých fotografů sdružených kolem Mariana Chytky, kteří na Rallye Dakar působili pod hlavičkou MCH Photo.
 

Právě se děje

před 59 minutami

Ázerbájdžán dobyl důležité místo na jihu Náhorního Karabachu

Arménie připustila stažení jednotek Náhorního Karabachu, ovládaného arménskými separatisty, ze strategicky položeného města u hranic s Íránem. Oblast tak vojensky ovládl Ázerbájdžán, oznámila agentura Reuters s připomínkou, že ani nové příměří, zprostředkované Spojenými státy, neukončilo už měsíc pokračující boje o horskou enklávu.

Mluvčí arménského ministerstva obrany Arcrun Ovannisjan na tiskové konferenci uvedl, že etnické arménské síly ustoupily z města Kubatly (ázerbájdžánsky Qubadli), "aby se vyhnuly zbytečným ztrátám". Situace podle něj není "kritická". Ázerbájdžánská média jásají nad osvobozením oblasti, kterou po 27 let "okupovali Arméni".

Zdroj: ČTK
Další zprávy