Takhle fotí Dakar Češi. Podívejte se na 50 úžasných snímků z letošního jubilejního ročníku

Takhle vidí Dakar Češi.
Občas vás auto překvapí a přijede k vám blíž, než byste čekali. Cyril Despres zvolil lehce jinou stopu než ostatní a dostal se k fotografovi až nebezpečně na dosah.
Artur Ardavičus své Iveco nešetřil a dravou jízdou si dojel pro čtvrté místo.
Děkovné objetí. Carlos Sainz slaví s jedním ze svých mechaniků.
Giniel De Villiers zaparkoval svou Toyotu na motorce Itala Metelliho. V cíli etapy viník nehody poslal motorkáře k týmu KTM, aby si “na jeho účet” nabral potřebné díly.
Foto: MCH Photo
MCH Photo
1. 2. 2018 16:34
Prohlédněte si 50 nejlepších snímků českých fotografů sdružených kolem Mariana Chytky, kteří na Rallye Dakar působili pod hlavičkou MCH Photo.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy