Létající kamiony, světová premiéra i podpisové maratony. To bylo dakarské setkání v Sosnové

Tatru v letu uvidíte v Česku výjimečně. I to byl důvod, proč Dakar Setkání sledovaly v Sosnové zaplněné tribuny.
V obležení fanoušků byl motorkář Lukáš Kvapil (v červeném) se na letošním Dakaru proslavil nezištnou pomocí kolegovi, který měl těžkou havárii.
Akce v Sosnové využil tým South Racing ke světové premiéře nového vozu.
Tomáš Ouředníček pojede příští ročník Dakaru s továrním speciálem Ford Ranger.
Premiéru týmu i vozu ozdobil Španěl Xavier Pons, úspěšný účastník Dakaru a vítěz MS produkčních vozů v rallye v roce 2010.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
27. 3. 2017 21:45
Na autodromu v Sosnové se v neděli uskutečnilo další Dakar Setkání. Tradiční akci, při které předvedli čeští motorističtí reprezentanti stroje, které se účastní Rallye Dakar, Africa Eco Race a dalších soutěží, vidělo na vlastní oči osm tisíc fanoušků. Podívejte se ve fotogalerii, co všechno bylo v Sosnové k vidění.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 8 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy